Zajímá Vás, jak nejvhodněji řešit exekuční příkaz k prodeji nemovitosti?


Pokud jste se dostali do této finanční situace a na Vaši nemovitost je již zahájen exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, vyplatí se neodkladné řešení. Doporučujeme se obrátit na odborníky. Profesionálové z naší společnosti se vyznají v této problematice exekucí a umí učinit ty správné kroky. Případ je řešen vždy komplexně, tedy nejenom s klienty, ale také i s věřiteli. Díky osobní konzultaci a důkladné analýze je dosaženo optimálního řešení celé situace.

Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti může vést až k finální dražbě nemovitosti a několikanásobnému navýšení dnešní odměny exekutora i jeho nákladů.

Přitom existuje mnohdy i několik variant řešení. Důležité je v čas vybrat tu správnou variantu a to s ohledem na Vaše možnost(tzv. na míru).

Udělejte tlustou čáru a okamžitým řešení exekučního příkazu odvrátíte narůstající odměnu exekutora, jeho nákladů a případně i draze zaplacenou dražbu.

Soudní exekuce nemovitostí jsou hlavní náplní činnosti exekutora.

Co je exekuční příkaz k prodeji nemovitosti?

Hrozí Vám soudní exekuce, nebo jste se už dostali do situace, kdy byla exekuce Vaší nemovitosti již soudem nařízena?

Potřebujete zjistit, jak to všechno funguje a jak soudní exekuce na nemovitosti probíhá, co můžete a co ne a kdo za Vámi kdy vlastně přijde a další informace?

Pokud se Vás týká soudní exekuce a chcete se o ní dozvědět více informací, obraťte se na nás a naše odborníky. Ti jsou stále připraveni Vám odpovědět a poskytnout Vám odbornou radu.

Rozhodli jste se pro řešení?

Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou konzultaci.

©2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!